skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Ковальчук Павло Васильович

Дитячий лікар невролог

Освіта:

Закінчив педіатричний факультет ВНМУ ім. М.І. Пирогова в 2009 році, факультет післядипломної освіти ВНМУ ім. Пирогова за спеціальністю «дитяча хірургія». НМАПО ім. П.Л. Шупика (2013 рік – нейрохірургія, 2017 рік – неврологія).

Є студентом дистанційного курсу з дитячої неврології Великобританської асоціації дитячих неврологів.

 Вивчав і продовжує вивчати англійську мову в школі і університеті, в подальшому і дотепер самостійно (IELTS 7.5).

Працював лікарем-нейрохірургом невідкладної допомоги (2013-2019 рр.), дитячим неврологом стаціонару, консультантом поліклініки, приймального відділення та інших стаціонарних відділень (2016-2020 рр.) Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Стажування, конференції, семінари:

Брав і бере участь, в якості слухача і доповідача, в регіональних і міжнародних конференціях і школах, в Україні і за кордоном.

Організував та провів дві конференції з неврології (2017 і 2019 роки), є автором курсу «Основи неврології» на освітній платформі ДокторДумає.

Проводить освітні вебінари і офлайн доповіді як для батьків, так і для колег, поширюючи знання про сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань нервової системи. 

Викладач курсу «Медико-біологічні основи логопедії» Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського.

Членство в асоціаціях:

Член Подільської спілки педіатрів, Української академії педіатричних спеціальностей, Європейської асоціації дитячої неврології, Міжнародної спілки головного болю, Міжнародної асоціації дитячої неврології, Спілки рідкісних захворювань Unique.

Активно співпрацює з колегами в Україні та за кордоном.

Напрями діяльності в Нейромед:

Розлади розвитку (розлади аутистичного спектру, комунікації, дефіциту уваги і гіперактивності), топічна діагностика, головний біль, пароксизмальні стани, церебральний параліч, неврологія на межі з іншими спеціальностями, медична освіта, доказова медицина.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує  вам найближчим часом.


    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.