skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81
Щерб Ірина Анатоліївна

Щерб Ірина Анатоліївна

Лікар-УЗД

Освіта:

1999 рік –  закінчила Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова за  спеціальністю «Лікувальна справа».

В 1999-2000 рр. – інтернатура за спеціальністю «Терапія» на базі  ВНМУ ім. М. І. Пирогова.

В 2005  році – курси спеціалізації з ультразвукової діагностики на базі КМАПО ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

В 2005 році – атестована на звання спеціаліста за спеціальністю «Ультразвукова діагностика» (КМАПО ім. П.Л. Шупика).

В 2010 році пройшла передатестаційні курси підвищення кваліфікації за  спеціальністю «Ультразвукова діагностика»  на базі ХМАПО МОЗ України

В 2010 році атестована на  другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Ультразвукова діагностика»

В 2012 році пройшла передатестаційні курси підвищення кваліфікації за  спеціальністю «Ультразвукова діагностика» на базі ХМАПО МОЗ України та атестована на 1 кваліфікаційну категорію.

В 2017 році пройшла передатестаційні курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Ультразвукова діагностика» на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова  МОЗ України та атестована на вищу кваліфікаційну категорію.

Стажування, конференції, семінари:

За всю свою практичну діяльність багаторазово брала участь у конференціях з питань ультразвукової та функціональної діагностики. Була присутня на міжнародних конгресах, науково-практичних конференціях. Брала участь у науковому симпозіумі з міжнародною участю, щодо новітніх напрямків в ультразвуковій діагностиці. Також брала участь у авторській програмі навчання «Ультразвукова діагностика стенозів сонних артерій: причини помилок та шляхи їх вирішення», була слухачем теоретичного курсу вдосконалення навичок діагностики судин. Пройшла навчання на курсі інформації та стажування за темою «Сучасна ультразвукова діагностика захворювань артерій та вен кінцівок».

В 2020 році була доповідачем на Міжнародному неврологічному конгресі «Comparison of the Effectiveness of  Platelet – Rich  Plasma and Betamethasone in Carpal canal Syndrome»

Членство в асоціаціях:

Член обласної та всеукраїнської асоціації фахівців з ультразвукової діагностики та Українського доплерівського клубу.

Напрями діяльності в Нейромед:

Спеціалізується на проведенні УЗД щитоподібної залози, грудних та слинних залоз, м’яких тканин та лімфатичних вузлів, периферичних нервів, органів черевної порожнини та заочеревинного простору, сечової системи та наднирників. Також проводить дуплексне сканування магістральних судин БЦД, артерій та вен верхніх та нижніх кінцівок.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.