skip to Main Content

Послуга доступна у наступних містах:    Київ

Записатись на прийом

Транскутанна електронейростимуляція (ТЕНС) – метод лікування, що відноситься до альтернативної медицини. В нашому Центрі для зняття м’язових болів, для проведення реабілітації при нервово-м’язовій патології, наслідків травм застосовується електронний міомасажер «TENS».

Міомассажер «ТЕНС» впливає як точково, так і рефлекторно на активні точки акупунктури, надаючи при цьому лікувальний вплив на органи. Володіючи черезшкірною-електро-нейростімуляцією, дозволяє домагатися більш вираженого і швидкого знеболюючого ефекту.

Тривалість сеансу ТЕНС-терапії становить від 20 до 50 хвилин. Кількох сеансів, як правило, досить для зниження гострого болю, при хронічних болях необхідна протибольова терапія протягом декількох років.

Показання до призначення електронейростимуляціі: м’язова атрофія першого ступеня, причиною якої є ураження периферичних рухових нервів, млявий параліч з вираженими трофічними порушеннями і больовим синдромом, вторинна м’язова атрофія через іммобілізацію після переломів кісток, через атонії м’язів внутрішніх органів, гіподинамії, при травмуванні або захворюваннях суглобів.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.


    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.