skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Послуга доступна у наступних містах:  Вінниця, Київ

Назальною ліквореєю називається закінчення спинномозкової рідини з носа при пошкодженнях твердої мозкової оболонки, черепних кісток та хребта. Назальна лікворея може вказувати на тяжку травму або нагальний стан; для уточнення діагнозу знадобиться МР-цистернографія – обстеження решітчастого лабіринту та синусів головного мозку.

Вартість МР-діагностики назальної ліквореї

МРТ-центр «Нейромед» проводить екстрену та планову МР-цистернографію на базі Інституту нейрохірургії ім. О. Ромоданова у Києві, Україна. У нас найпотужніше обладнання в країні та доступні ціни на МРТ діагностику назальної ліквореї: швидко поставимо правильний діагноз та підготуємо висновок.

МРТ назальної ліквореї ціна в Києві МРТ назальної ліквореї ціна в Вінниці

Показання для МРТ діагностики назальної ліквореї

Ліквор відрізняється від запального ексудату прозорішим кольором; при порушенні цілісності судин до спинномозкової рідини домішується кров. До додаткових симптомів назальної ліквореї відносять односторонню закладеність носа, сильні головні болі, вестибулярні порушення та кашель ночами. МР-цистернографія призначається при проникаючих ЧМТ, кульових пораненнях голови та для виключення небезпечних патологій різного походження:

  • розбіжність швів після нейрохірургічного втручання;
  • травмування решітчастої кістки невдалими ЛОР-маніпуляціями;
  • грижі спинного та головного мозку;
  • ураження кісток метастазами;
  • застійні явища в синусах та підвищений внутрішньочерепний тиск при неврологічних захворюваннях.

Протипоказання до МРТ при назальній ліквореї

МР-діагностика протипоказана за наявності магнітних імплантів, сторонніх тіл та кліпс в області голови та шиї, встановлення водіїв ритму та інших електронних приладів, декомпенсованої серцевої недостатності та на ранніх термінах вагітності. Також немає можливості провести МР-обстеження пацієнтів з масою тіла понад 120 кг на закритому томографі через обмежений простір тунелю.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.