skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Послуга доступна у наступних містах:  Вінниця, Київ

МР-венографія головного мозку – найінформативніший метод діагностики патологій венозного русла з точністю до 95–100%. Застосування спеціальних режимів сканування дозволяє відрізнити кров від нерухомих тканин та оцінити стан гемодинаміки без застосування контрастних речовин.

Показання для призначення МРТ венографії головного мозку

Неврологічні захворювання супроводжуються порушеннями мозкового кровообігу та структурними змінами вен та венозних синусів. Магнітно-резонансна ангіографія вен головного мозку виявляє серйозні патології на ранній стадії, запобігаючи ускладненням та розвитку неврологічного дефіциту. Рекомендуємо пройти обстеження якнайшвидше, якщо ви помітили у себе симптоми недостатнього кровопостачання мозку та підвищення внутрішньочерепного тиску:

  • часті головні болі, напади нудоти та запаморочення;
  • порушення зору та слуху;
  • оніміння обличчя та кінцівок;
  • швидка стомлюваність, погіршення пам’яті та уваги;
  • дратівливість та різкі зміни настрою.

Вартість МРТ венографії головного мозку

Швидко зробити МРТ вен головного мозку на потужному високочастотному томографі без черг та за розумною ціною можна у ДЦ «Нейромед» Києва та Вінниці, Україна. Вибирайте зручний час та залишайте заявку на сайті, або у адміністратора по телефону та отримайте висновок через 2 години після обстеження!

Ціни на МРТ вен головного мозку в Києві Ціни на МРТ вен головного мозку у Вінниці

Протипоказання до діагностики

Дослідження вен головного мозку методом МРТ протипоказано за наявності феромагнітних імплантів, кліпс та сторонніх тіл в області голови, встановлення інсулінових помп, водіїв ритму та інших електронних приладів, у перший триместр вагітності та при тяжкій серцевій недостатності. При вазі пацієнта понад 120 кг та обмеженій рухливості з вимушеним положенням тіла неможливе обстеження на закритому томографі.

Переваги МРТ венографії головного мозку

Під час МРТ венографії організм не піддається опроміненню, немає необхідності в контрастному посиленні, відсутні хворобливі відчуття та пошкодження тканин. Записатися на венографію головного мозку можна у будь-якому віці. Маленьких дітей обстежують у присутності дорослих членів сім’ї; якщо хворий не може лежати нерухомо, застосовують седацію.

Сучасні томографи оснащені вентиляцією, освітленням та пристроєм гучного зв’язку, процедуру можна перервати будь-якої миті. Потужність магнітного поля дозволяє виконувати тривимірне пошарове сканування зрізів завтовшки 1-2 мм. і отримати чіткі знімки в різних проекціях із розпізнаванням патологічних вогнищ завбільшки від 4-5 мм.

Які захворювання допомагає діагностувати МРТ вен голови

МР-венографія показана при підозрі на судинні мальформації, аневризми, оклюзію або тромбоз, інсульт або пухлину головного мозку, для виявлення крововиливів та гематом при черепно-мозкових травмах та під час підготовки до операцій. Динамічна МР-венографія також практикується при спостереженні за реабілітацією неврологічних пацієнтів та контролем ефективності лікування онкологічних хворих.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.


    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.