skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Послуга доступна у таких містах: Київ

Записатися на прийом

Ліквор – це спинномозкова рідина, яка виробляється у шлуночках головного мозку та циркулює у лікворних шляхах та підпаутинному просторі. МР-лікворографія виявляє зміни обсягу та динаміки лікворотоку, що мають важливе діагностичне значення у неврологічній практиці.

Що таке МР-лікворографія?

МР-лікворографія – це дослідження проходження спинномозкової рідини по спинномозковому каналу та мозковому водопроводу методом МРТ із контрастним посиленням. Введений у підпаутинний простір контрастний препарат обтікає змінені ділянки тканин, що уповільнюють ліквороток, після чого виводиться з організму природним способом.

Коли потрібна МР-лікворографія

МР-лікворографія призначається при діагностиці травм та новоутворень хребта та спинного мозку, корінцевих синдромів та МПГ, арахноїдитів, нейроінфекцій та вроджених дефектів задньої черепної ямки. Також потрібно досліджувати ліквороток для диференціальної діагностики сирингоміелії та кістозної мієломаляції, уточнення локалізації підпаутинних кіст та з’ясування причин гідроцефалії.

Вартість МР-лікворографії в Києві

ДЦ «Нейромед» пропонує пройти МР-лікворографію у провідних фахівців Інституту нейрохірургії (у нас працюють тільки лікарі радіологи, а не нейрохірурги з Інституту) у Києві, Україна у зручний час та у комфортній обстановці. Ми встановили лояльні ціни на МР-лікворографію, щоб у кожного була можливість вчасно пройти обстеження та зберігати активність у будь-якому віці!

МР-динаміка ліквороток ціна в Києві

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.