skip to Main Content

Послуга доступна у наступних містах:    Київ

Записатись на прийом

Слінг-терапія – система виконання вправ у підвішеному положенні (Sling Exercise Therapy) – один з найбільш ефективних методів фізіотерапії, який застосовується, як для реабілітації, так і з профілактичною метою. З кожним роком цей унікальний метод, розроблений норвезькими фахівцями, набуває все більшої популярності в області фізіотерапії різних країн Європи і Азії, серед них Німеччина, Швейцарія, Австрія, Японія та інших.

Показання до слінг-терапії: проблеми опорно-рухового апарату; сколіотична постанова; спондильоз; мускулатурний дисбаланс; оніміння кінцівок (без гострого болю і запалення); дискові грижі (в стадії ремісії); болі у спині; головні болі; зміни постави; порушення ходи; синдром хронічної втоми у спині; сидячий режим роботи. Показаний для пацієнтів, які перенесли інсульт, травми і операції. З профілактичною метою і підтримання загальної фізичної форми.

В нашому Центрі використовується норвезьке обладнання REDCORD. Фахівці центру пройшли профільне навчання у польських колег. На обладнанні є можливість провести, як м’язове тестування, так і проходити лікувально-профілактичні заняття за методикою Неурак (Neuromuscular Activation, нервово-м’язова (ре)активація).

Використовуючи Слінг-терапію, можливо розвантажити напружені м’язи шиї і попереку, зменшити компресійне навантаження на суглоби. Всі вправи виконуються в умовах відсутності болю, що якісно відрізняє цю методику від інших. Щоб нервова система могла перейти до правильної моторної програми необхідно усунути всі больові відчуття, які є чинниками, що перешкоджають такій зміні. Виключно в таких умовах терапія Neurac буде приносити бажані результати.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.


    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.