skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Центр сучасної діагностики «Нейромед» – це мережа діагностичних центрів, що пропонує своїм клієнтам широкий спектр високоякісних діагностичних послуг, в поєднанні з беззаперечним сервісом обслуговування.

Наша місія – допомогти лікарям у встановленні правильного діагнозу та визначення найефективнішого методу лікування.

Історія Центрів «Нейромед» розпочалась у 2013 році з відкриття першого Центру МРТ-діагностики у м. Вінниця.

Вже сьогодні, Нейромед – це мережа спеціалізованих центрів МРТ, СКТ та УЗД діагностики, що працюють у різних регіонах України. Кожен пацієнт, що проходить МРТ, СКТ, УЗД діагностику, чи отримує консультацію лікаря-невролога може бути впевнений у якості та професіоналізмі наданих послуг. А унікальне обладнання дозволяє в найкоротший термін отримати найточніші результати діагностики.

У центрі МРТ «Нейромед», що в Києві, встановлено МРТ томограф Philips Achieva потужністю 3.0 Тесла, аналогів якого не існує в сусідніх областях. Діагностика на ньому дозволяє отримати найтонші знімки різних зон організму, що сприяє виявленню захворювань на ранніх стадіях.

Покращення якості обстежень – це наше постійне завдання. Саме тому, результати досліджень мережі Центрів сучасної діагностики «Нейромед» цінуються не тільки вітчизняними, але і міжнародними спеціалістами.

Обладнання у м. Вінниця

В центрі «Нейромед» представлено найбільшу кількість діагностичного обладнання у Вінницькій області. А саме, чотири моделі магнітно-резонансних томографів Philips Achieva 1.5 Tесла та Hitachi Airis II 0.3 Тесла. Два спіральних томографи с найвищою якістю обстеження. Окрім того, УЗД обладнання, міографи, енцефалографи, холтери та багато іншого.

Обладнання у м. Київ

Один із найпотужніших МРТ томографів встановлено у м. Київ. Це МРТ-сканер Philips Achieva 3.0 Тесла. Окрім того, золотий стандарт МРТ діагностики – апарат Siemens Magnetom Sempra 1,5 Т., також встановлено у Центрі «Нейромед». Реабілітація представлена на високопрофесійній підвісній системі RedCord Neurac.

Обладнання у м. Суми

МР томограф Philips Prodiva 1,5 T CX з напруженістю поля 1,5 Тесла поєднує передові технології в області МР-томографії. Це унікальний магнітно-резонансний апарат преміум класу, що дозволяє отримати однорідні та чіткі цифрові зображення.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.