skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Опис не відповідає дійсності МРТ

Rated 1 out of 5
17.02.2023

Тут навіть однієї зірочки забагато.

Я взагалі в шоці від опису і фото.

Записалися на МРТ голови по вул. Бажана 30.

Опис не відповідає дійсності МРТ.

Я в шоці. Лікар Коваленко Ілона Сергіївна.

Ми заплатили 2000 тис грн іншій клініці щоб нам зробили нормальний опис. Нікому не рекомендую.

Альона

Неякісне обслуговування.

Rated 1 out of 5
04.02.2023

Минулого тижня проходила скт – обстеження у відділенні Нейромед ,яке знаходиться в обласній лікарні ім. Пирогова м. Вінниці. Послуга недешева,обійшлась в 4050 грн. Досить того, що на рецепшині сидить дівчина,яка дозволяє собі кричати на відвідувачів, так і заключення було видано абсолютно непрофесійне. Щоб правильно розшифрувати диск мені прийшлось знову заплатити 1000 грн в іншому місці. Керівництву клініки потрібно звернути увагу на професіоналізм власного персоналу, тому що він не неналежному рівні. За такі гроші люди мають отримувати якісні послуги

Ю.

No Title

Rated 5 out of 5
02.01.2023

Атмосфера клініки доброзичлива, персонал привітний. Неодноразово зверталась до професійного та чуйного лікаря – невролога Лета Івана Івановича, який встановив мені правильний та рідкісний діагноз, назначив лікування, та вселив мені надію на видужання, після якого стан здоров’я значно покращився. Дуже вдячна Івану Івановичу, і взагалі усім до кого мені довелося звертатися у клініку “Нейромед”

Антоніна

Обследование поясничного отдела

Rated 5 out of 5
17.11.2022

Проходила у вас обследование поясничного отдела позвоночника и осталась очень довольна обслуживанием. Результат выдали в тот же день и я смогла сразу же обратиться к врачу узкого профиля. Буду рекомендовать ваш центр родным. Спасибо.

Віта Бахур

Відповідь від НЕЙРОМЕД

Спасибо вам за обратную связь. Нам действительно важно оказывать услуги на высоком уровне. Будьте здоровы!

Залиште свій відгук: