skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – це сучасний, безпечний (без іонізуючого випромінювання) і надійний метод діагностики.

МРТ є унікальним і практично не має аналогів серед досліджень захворювань центральної нервової системи, хребта, м’язів, суглобів, гінекології, ендокринної системи. Даний метод дає можливість отримати зображення зрізів (товщиною до 0,5 мм) м’яких тканин і органів у різних площинах. Таким чином, такі серйозні захворювання, як різні пухлини, грижі, аномалії розвитку, запальні процеси в тканинах і органах діагностуються легко і безпомилково.

За допомогою МРТ можна виявити початкові зміни при різних захворюваннях, а своєчасно поставлений діагноз дозволяє вчасно почати лікування.

Зображення зрізів будує комп’ютер на підставі резонансу, який виникає у протонів водню в сильному магнітному полі. А так як наш організм на 80% складається з води (рідини), наші внутрішні органи, судини, головний мозок, м’язові тканини – всі містять воду, яка складається і кисню і водню, і міститься в різних органах в різній кількості, то і картинку ми отримуємо від кожного такого органу свою. І навіть якщо десь є проблема – патологічний осередок – ми його зможемо виявити, визначити розміри, обсяг, точне місце розташування, структуру.

Інформативність дослідження залежить, в першу чергу, від характеристик магнітного поля і якості устаткування. Основний параметр – це напруженість магнітного поля, яке вимірюється в Тесла (Т), чим напруженість вище, тим краще якість діагностичного зображення, більші діагностичні можливості всього обстеження, тим точніше діагноз.

Залежно від характеристик магнітного поля, томографи ділять на: низькопольні – 0.1 – 0.5 Т і високопольні – від 1.0 до 3.0 Т. На сьогоднішній день високопольні системи є міжнародним стандартом оптимального співвідношення ціна / якість: чим краще якість діагностичного зображення, тим точніше діагноз.

МРТ у Вінниці – в центрі «Нейромед» представлено дві моделі магнітно-резонансних томографів Philips Achieva 1.5 Tесла та Hitachi Airis II 0.3 Тесла. Ці системи дозволяють досягати виключно високого контрастування тканин, одержувати в ході одного дослідження зображення у всіх анатомічних проекціях, вивчати динамічні процеси, пов’язані з рухом біологічних рідин (крові, ліквору, сечі, жовчі), а також, завдяки застосуванню контрастних речовин, з високою точністю розрізняти перітуморальний набряк і власне пухлину.

МРТ у Києві – в центрі Нейромед встановлено магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 3.0 Тесла. Цей апарат дозволяє досягти оптимальної просторової роздільної здатності і кращого контрасту тканин і отримати унікальні по інформативності зображення практично всіх органів і систем людського організму за більш короткий час, ніж на інших високопольних томографах.

Апарати укомплектовані всім необхідним і додатковим оснащенням, виробляють повний спектр досліджень, включаючи вузькоспеціалізовані методики, контрастування, 3D-зображення, ангіографію та багато іншого.

Переваги МРТ:

  • Відсутність іонізуючого опромінення: немає обмежень при дослідженні дітей, вагітних (2-3 триместр), можливість проводити дослідження багатьох ділянок за одне відвідування діагностичного центру, можливість проходити багаторазово повторні дослідження.
  • Отримання зрізів товщиною до 0,5 мм в будь-якій площині.
  • Високоінформативне дослідження головного та спинного мозку.
  • Можливість визначення не тільки наявності новоутворення, але і його внутрішньої структури (крововиливи, некроз, кісти).
  • Висока диференціація м’яких тканин (зв’язок, м’язів, сухожилків, менісків)

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.