skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Діагностичні центри Нейромед у м. Вінниця

Інноваційний МРТ апарат Philips Achieva 1.5T почав свою роботу в Вінниці в центрі МРТ діагностики «Нейромед». Philips Achieva 1.5T – це унікальна діагностична система, аналогів якої немає в сусідніх областях. У нашому діагностичному центрі можна виконати МРТ головного мозку, хребта, суглобів і МРТ внутрішніх органів.

МРТ – ні для кого не секрет, що успіх лікування напряму залежить від правильності постановки діагнозу. Зробити МРТ сьогодні вже не становить труднощів. Сучасні технології дозволяють лікарям ще на ранніх стадіях виявити розвиток більшості хвороб. Сьогодні для діагностики використовують безліч найрізноманітніших методів, але найбільш ефективним з них є метод магнітно-резонансної томографії (МРТ).

Послуги та процедури

*Натисніть на назву, щоб дізнатись більше.

Обладнання

У мережі центрів «Нейромед» у Вінниці встановлено обладнання останнього покоління. Серед них, дві моделі магнітно-резонансних томографів Philips Achieva 1.5 Tесла та Hitachi Airis II 0.3 Тесла. Унікальні для Вінницької області комп’ютерні томографи – Toshiba Aquilion 128 та Toshiba Aquilion 64. Ці системи дозволяють отримати найточніші результати діагностики та виявити найменші зміни в організмі людини.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.