skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Послуга доступна у наступних містах:    Вінниця

Записатись на прийом

Кардіолог – це вузькопрофільний лікар, в завдання якого входить виявлення та лікування захворювань серця і судин. Саме хвороби серцево-судинної системи в нашій країні є найпоширенішими, а смертність від них і їх ускладнень, знаходиться на першому місці. Тому своєчасне звернення за допомогою до кваліфікованих фахівців вкрай важливе. Лікар зможе оцінити стан серця, виявити різні хвороби, включаючи аритмії і артеріальну гіпертензію, взяти їх під контроль і попередити розвиток ускладнень, небезпечних для життя.

Коли варто відвідати нашого кардіолога?

 1. У вас є діагностовані захворювання серця і судин, в тому числі аритмії, артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба і т.д.
 2. Відзначаєте у себе емоційну нестабільність. Порушення можуть бути пов’язані з проблемами в роботі вегетативної нервової системи і також проявлятися у вигляді симптомів, характерних для стенокардії і / або гіпертонії.
 3. Є надлишкова вага. Зайві кілограми підвищують ризик проблем із серцем, в тому числі розвитку гіпертонії та ішемічної хвороби. Особливо важливо спостереження у профільного спеціаліста людям з ожирінням.
 4. Присутні захворювання ендокринної системи. Ці патологічні стани, включаючи цукровий діабет і порушення в роботі щитовидної залози, можуть позначатися і на роботі серця.
 5. Ви хочете займатися спортом. Відповідальний підхід до спортивних занять передбачає попередню перевірку всього організму і серцевого м’яза зокрема. Надмірні фізичні навантаження здатні стати причиною погіршення здоров’я, а для сердечників вони можуть бути взагалі протипоказані.
 6. При досягненні 40 років. При дбайливому ставленні до власного здоров’я після цього віку рекомендується в профілактичних цілях раз на рік відвідувати різних лікарів, в тому числі і тих, хто спеціалізується на хворобах серця.

Якщо ви помітили у себе наступні симптоми, рекомендуємо записатись на консультацію до кардіолога: 

 1. Напади болю в області грудей і за грудиною. Він може мати різний характер: здавлюючий, пекучий, поколюючий і т.д. Нерідко больові відчуття відзначаються не в області серця, а в лопатці, лівій руці або щелепі. Найчастіше така хворобливість з’являється у відповідь на фізичні навантаження або емоційні потрясіння.
 2. Задишка, яка виникає як в спокої, так і після навантажень.
 3. Набряклість кінцівок і обличчя.
 4. Відчуття порушення роботи серцевого м’яза, уповільнений або прискорений пульс, нестабільний ритм, перебої в скороченнях.
 5. Нестабільність артеріального тиску.

Діагностика хвороб серця

У нашому медичному центрі виконуються всі види діагностичних досліджень, які дозволяють оцінити стан серцево-судинної системи. До основних з них відноситься наступне:

 • ЕКГ (електрокардіографія). Класичний метод діагностики серця, що дозволяє виявити порушення ритму і частоти пульсу, проблеми з кровопостачанням міокарда і т.д .;
 • ехокардіографія, тобто УЗД серця. Дослідження дає можливість оцінити роботу і будова органу, анатомію судин, клапанів і порожнин, товщину стінок і т.д .;
 • холтерівське моніторування та ЕКГ з навантаженням. Це різновиди електрокардіографії, які відповідно дають можливість перевірити роботу серця протягом тривалого часу (зазвичай добу і більше) і при впливі фізичних навантажень;
 • МРТ ангіографія. Дозволяє перевірити стан судин. У нашій клініці застосовується висококласний томограф Philips Achieva 1.5T.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

  *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.