skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Послуга доступна у наступних містах:    Київ, Суми

Записатись на прийом

Під фізичною реабілітацією розуміють комплекс вправ та лікувальних процедур, спрямованих на відновлення рухової активності, здатності до праці та здоров’я загалом. Якщо повернути повну свободу рухів не можна, реабілітаційні процедури допомагають виробити способи компенсації обмежень та жити повноцінним життям.

У чому завдання фізичної реабілітації?

Основне завдання реабілітації – повне або часткове функціональне відновлення та досягнення максимально можливої автономії у побуті. Крім загальнозміцнювального та тонізуючого ефекту, заняття з реабілітації вирішують низку завдань, що підвищують якість життя людини:

  • запобігання негативному впливу гіподинамії;
  • активізація резервних можливостей;
  • попередження ускладнень та інвалідизації;
  • прискорення регенераційних процесів;
  • стимуляція природних захисних механізмів.

Багатопрофільний центр реабілітації у Києві при клініці «Нейромед» має багатий досвід відновлення пацієнтів із травмами та захворюваннями опорно-рухового апарату, центральної та периферичної нервової системи. При цьому реабілітологія не зводиться до суто медичних завдань – реабілітаційні заходи спрямовані на повернення людини до активного соціального життя, трудової діяльності та самореалізації особистості.

Методики фізичної реабілітації

Для швидкого та стійкого позитивного ефекту відновна реабілітація має поєднувати прийоми ЛФК з фізіотерапією, електростимуляцією, механотерапією, масажем, ерготерапією. Також не варто ігнорувати нетрадиційні методики – мануальна терапія, акупунктура, кінезіотерапія та тейпування добре доповнюють консервативне лікування.

Комплексні програми реабілітації

Для досягнення максимального ефекту від вправ та процедур для кожного клієнта ДЦ «Нейромед» курс реабілітації складається індивідуально з урахуванням стану здоров’я, віку та способу життя. Стандартний реабілітаційний комплекс складається з лікувальної гімнастики та занять на тренажерах; для покращення обмінних процесів та підвищення ефективності вправ у програму включають водні та фізіотерапевтичні процедури, дієтотерапію, масаж та мануальну терапію.

Етапи фізичної реабілітації

Ранній початок, правильна черговість дій та безперервність реабілітаційних заходів – запорука успішного повернення до активного життя. Для зручності планування та організації програми реабілітації поділяються на три етапи – стаціонарний, диспансерний та санаторно-курортний.

  1. Стаціонарний етап починається відразу після усунення гострих станів і орієнтований на профілактику ускладнень та вироблення компенсацій, що дозволяють збільшити рівень активності пацієнта.
  2. На диспансерному етапі робота націлена на усунення наслідків захворювання чи травми; профільна реабілітаційна клініка у Києві забезпечить швидке покращення самопочуття та рухових функцій.
  3. На санаторно-курортному етапі вирішальну роль відіграють природні фактори оздоровлення – кліматотерапія, таласотерапія, бальнеотерапія.

Ортопедична реабілітація після травми або операції

Професійні послуги реабілітації при пошкодженнях ОДА – незамінна допомога у відновленні рухових функцій та поверненні до активного життя. Заняття спрямовані на поступову мобілізацію суглобово-м’язового апарату, усунення дисбалансів, підвищення еластичності м’язів та зв’язок. Корекція постави та неправильних рухових стереотипів дозволяє сформувати сильний та пружний м’язовий корсет, що запобігає травмам та рецидивам захворювань.

Записатися на прийом у Києві та Сумах

Якщо ви хочете швидко відновитися після травми чи хвороби, до ваших послуг клініка реабілітації при МЦ «Нейромед» до ваших послуг, а вартість реабілітації у Києві та Сумах доступна за будь-якого рівня доходу. Запишіться консультацію на сайті та займайтеся з досвідченим реабілітологом за індивідуальною програмою – результат вас здивує!

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.