skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81
Збір коштів постраждалим у вибуху 14 липня у м.Вінниця

Послуга доступна у наступних містах:    Київ

Записатись на прийом

Мануальна терапія – це комплекс лікувальних прийомів, що полягають у ручній дії на хребет та суглоби для усунення обмежень, з метою їх звільнення від функціональних блоків, зменшення болю, зняття м’язового спазму та відновлення нормального руху.

Протипоказань до застосування м’якої мануальної терапії практично не існує. М’які техніки можна застосовувати у вагітних, маленьких дітей та людей похилого віку.

Підбір лікувальних мануальних прийомів залежить від давності хвороби, тривалості загострення, від стадії патологічного процесу. При вираженому больовому синдромі мануальний терапевт виконує «м’які» техніки мануальної терапії, тобто чим значніша біль, тим «м’якше» має бути вплив.

Мануальна терапія включає послідовне застосування різних прийомів, які дозволяють зняти м’язовий спазм і відновити нормальні руху в хребті та суглобах найбільш ефективним, і по можливості безболісним, засобом.

Міофасціальний реліз – це різновид м’якої мануальної терапії, яка використовується в реабілітації для розслаблення м’язів та фасцій, шляхом натискання та розтягування тканин. В результаті покращується крово-лімфообіг, збільшується діапазон руху у суглобах, зникає біль та з’являється відчуття «легкості».

Терапія «Малліган» – це один із різновидів мануальної терапії розроблений фізіотерапевтами з Нової Зеландії. Суть якого – це розвиток негайного ефекту знеболення, за допомогою суглобової мобілізації із використанням руху. За допомогою цього методу терапевт може усунути біль який турбував пацієнта під час виконання активних рухів.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.


    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.