skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81
Данилевич Світлана Григорівна

Данилевич Світлана Григорівна

Лікар-радіолог

Освіта:

У 2002 р. – закінчила Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова.

З 2002-2003 рр. проходила інтернатуру на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «Терапія».

2003-2007 рр. – працювала лікарем-терапевтом Летичівської ЦРЛ Хмельницької області.

2007-2013 рр. – працювала лікарем-терапевтом, лікарем-ревматологом, завідувачем денного стаціонару Вінницької міської клінічної лікарні №3.

Стажування, конференції, семінари:

Пройшла спеціалізацію з ревматології та рентгенології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. 

Брала участь у Конгресі радіологів з міжнародною участю, Європейській школі радіологів. Отримала спеціалізацію з організації і управління охороною здоров’я. Стажувалася на робочому місці у Феофанії, «Діагностика захворювань ОЧП та малого тазу». Пройшла передатестаційний цикл та отримала ІІ кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Рентгенологія».

У 2021 році отримала І кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Рентгенологія» та І кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Організація та управління охороною здоров’я», ІСH GOOD CLINICAL PRACTIC.

Напрями діяльності в Нейромед:

З 2014 року займає посаду головного лікаря центру «Нейромед», а з 2021 року – посаду медичного директора центру.

У 2015 році отримала GCP сертифікат, бере участь у клінічних обстеженнях.

Спеціалізується на обстеженнях головного мозку, його артерій та вен, хребта, крижово-клубових з’єднань, м’яких тканин шиї, передпліччя, плеча. Також, на обстеженнях колінних, кульшових, плечових, ліктьових, променево-зап’ясткових та гомілковостопних суглобів. Описує такі унікальні обстеження як спектроскопія та трактографія.