skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Клименко Лариса Дмитрівна

Лікар-невролог

Лікар-невролог

 

Освіта:

У 1989 році закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова, за спеціальністю “Лікувальна справа”.

У 1989-1990 рр. пройшла інтернатуру за спеціальністю “Неврологія” на базі факультету післядипломної освіти Вінницького медичного інституту.

У 1991 році пройшла 3-х місячні курси з рефлексотерапії на базі факультету удосконалення лікарів Вінницького медичного інституту.

В період з 1995-1997 рр. проходила підготовку в клінічній ординатурі на кафедрі нервових хвороб Вінницького медичного інституту, закінчила повний курс за спеціальністю “Нервові хвороби”.

В період з 1990-1995 рр. та 1997-1999 рр. працювала лікарем-неврологом у Вінницькому обласному клінічному ендокринологічному диспансері. З 1997-1999 рр. працювала лікарем-рефлексотерапевтом.

З 1999 року до жовтня 2022 року працювала лікарем-неврологом диспансерного відділення у Вінницькій обласній клінічній психоневрологічній лікарні ім. акад. О.І. Ющенко.

Має 33 роки стажу роботи неврологом.

Стажування, конференції, семінари:

Кожні 5 років проходила місячні курси з неврології на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Окрім того, пройшла передатестаційний цикл з неврології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Регулярно бере участь у неврологічних конгресах і конференціях.

Членство в асоціаціях:

Член Української протиепілептичної ліги (УПЕЛ).

Напрями діяльності в Нейромед:

До сфери компетенції належать діагностика та лікування захворювань центральної, вегетативної та периферичної нервової системи. Методика проведення сеансів корпоральної іглорефлексотерапіі та аурікулотерапіі, методика – тейпування.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелофонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.