skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81
Лагода Василь Володимирович

Лагода Василь Володимирович

Лікар-радіолог

Освіта:

У 2001 році закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа».

З 2001-2002 рр. пройшов інтернатуру за спеціальністю «Радіологія – діагностика».

У 2003 р. – спеціалізація «Комп’ютерна діагностика та МРТ-діагностика» м. Київ, Національна академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

2005 р. – Київський національний університет ім. Т. Шевченка, «Підтримка техніки безпеки при роботі з джерелами іонізуючого випромінювання».

Курси з рентгенології на базі Вінницького національного медичного університету ім М.І. Пирогова у 2006, 2008, 2010 та 2015 роках.

З квітня 2012 року – головний позаштатний радіолог при Департаменті охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА. 

Стажування, конференції, семінари:

Брав участь в роботі Європейського конгресу радіологів у 2011, 2012 та 2013 роках, м. Відень (Австрія).

Також брав участь у Невському радіологічному форумі, м. Санкт-Петербург (РФ). 

Неоднократно брав участь в українських конгресах та конференціях: м. Полтава, м. Київ, м. Львів, м. Одеса, м. Івано-Франківськ, м. Кам’янець-Подільський, м. Луганськ.

Із 2012 року проводив організацію науково-практичних конференцій для лікарів-рентгенологів та лаборантів-рентгенологів, де неоднократно брав участь у доповідях.

Голова атестаційної комісії лікарів-рентгенологів та рентгенлаборантів Вінницької області.

Із серпня до вересня 2015 року – лікар радіологічного кабінету 59 Військово-мобільного госпіталю в зоні АТО. Проводив рентгенологічні обстеження у пацієнтів із вогнепальними пораненнями, осколковими ранами.

Членство в асоціаціях:

Є членом Української асоціації радіологів, з 2011 року – член Європейської асоціації радіологів.

Напрями діяльності в Нейромед:

Спеціалізується на обстеженнях головного мозку, артерій, вен, шийного, грудного, поперекового відділів хребта. Обстежує колінні, кульшові, плечові, ліктьові, променево-зап’ясткові, гомілковостопні суглоби, м’які тканини. Спеціалізується на обстеженні вагітних на 34-35 тижні (за направленням лікаря-гінеколога) на предмет врощення плаценти.