skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Ріщук Світлана Миколаївна

Дитячий лікар-невролог

Дитячий лікар-невролог

 

Освіта:

Закінчила Вінницький медичний інститут (нині  ВНМУ) ім. М.І.Пирогова у 1990 році.

Пройшла інтернатуру на базі факультету післядипломної освіти ВНМУ ім. М.І. Пирогова, присвоєно звання лікаря – спеціаліста за спеціальністю неврологія з правом дитячої практики.

Працювала лікарем – дитячим  неврологом у Міській дитячій поліклініці №1 у м.Вінниця, Вінницькій міській клінічній лікарні “Центр матері та дитини” та дитячому відділенні Вінницького міського лікувально-діагностичного центру.

Стажування, конференції, семінари:

У період з 1998-1999 рр. пройшла стажування на базі факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова та цикли передатестаційних та тематичних удосконалень на базі Донецького національного медичного університету, Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Неодноразово брала участь у регіональних, загальноукраїнських та міжнародних науково-практичних конгресах, конференціях, фахових школах, тренінгах, майстер-класах, науково-практичних семінарах , що підтверджено сертифікатами.

Членство в асоціаціях:

Член Української протиепілептичної ліги (УПЕЛ) та член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини (АПАМ).

Напрями діяльності в Нейромед:

До сфери компетенції належать: неврологічний супровід малюків та дітей групи ризику з розвитку захворювань нервової системи (наявність тяжких захворювань у вагітних та ускладнень в акушерському анамнезі, гострі інфекційні та TORCH інфекції, пологи шляхом кесарева розтину, обтяжений сімейний анамнез), генетична патологія, обмінні порушення, порушення етапів розвитку, рухові порушення, травми голови та їх наслідки, головні болі, судоми (епілептичні та неепілептичні), порушення психомовного розвитку, порушення сну, емоцій, терморегуляції, енурез, тики, неврологічний супровід дітей з розладами аутистичного спектру та синдромом дефіциту уваги з гіперактивністю та ін.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелофонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.