skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

25 вересня відбулась конференція для сімейних лікарів «Розповсюджені неврологічні розлади в практиці сімейного лікаря». 

Захід організували з ініціативи неврологів, радіологів та кардіологів Центру сучасної діагностики “Нейромед”. Зважаючи на карантинні обмеження, участь у ній взяли 25 лікарів ЗПСМ, проте всі охочі змогли долучитися до онлайн-трансляції заходу.

Зокрема, у своїх доповідях учасники конференції торкалися питань діагностики тунельних синдромів, проблем рухових розладів, головного болю та багато чого іншого. Під час конференції відбувався активний діалог зі спікерами, та по її завершенні, всі учасники отримали сертифікати та подарунки від організаторів. 

Наразі практика сімейного лікаря має велике значення, адже прогнозування ризику розвитку захворювань, доклінічна їх діагностика, а також прийняття профілактичних заходів – одні з найважливіших складових елементів його щоденної роботи. Тому «Нейромед” намагається полегшити будні лікарів, надати їм практичні рекомендації з цих питань, тим самим допомогти зберегти час лікаря та здоров’я пацієнтів. 

Дякуємо усім за активну участь та проявлений інтерес. Ми і надалі будемо організовувати подібні заходи, тож стежте за нашими оновленнями та будьте разом з “Нейромед”.