skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Героїчна боротьба українського народу 🇺🇦 надихає на те, аби її увіковічнювати пензлем та фарбою, закарбувавши незламний дух українських медиків на стіні одного з наших центрів, зробивши мурал.

Ми запрошуємо всіх художників долучитися до цього процесу та пропонувати свої варіанти макетів. Такий малюнок має бути присвячений боротьбі українських військових медиків у війні з росією – це головні умови конкурсу.

Умови участі :
🔹 вік художників від 18 років;
🔹 заповнити заявку за посиланням, де буде презентовано проект мурал-арту, який включає назву, концепцію, кольоровий ескіз, графічний макет в електронному вигляді (формат jpeg, 300 dpi), короткий опис реалізації та необхідний ресурс для виконання проекту (витратні матеріали);
🔹 надіслати конкурсну роботу та портфоліо учасника проекту (фото авторських муралів у міському середовищі) на email: neuromed.vn@gmail.com

Заявки приймаються до 25.09.22 включно

Рішення про визначення кращого ескізу стінопису буде приймати професійна конкурсна комісія, до складу якої входять керівник мережі «Нейромед», громадські діячі, журналісти, художники та мистецтвознавці.

Переможець конкурсу отримає грошову винагороду у розмірі 10 000 грн.
А також всі учасники отримають сертифікати на знижку в 500 грн на будь-які послуги в мережі наших центрів.

Ескіз переможця буде втілений на лівій боковій частині фасаду будівлі «Нейромед», за адресою: вул. Магістратська, 20.

❗️ Подаючи заявку на участь, ви передаєте права на арт-об’єкт, без будь яких претензій щодо авторського права.