skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81
МРТ-СКАНЕР (ЗАКРИТОГО ТИПУ) PHILIPS ACHIEVA 1.5T

Оснащений передовою функцією Nava Dual, магнітно-резонансний томограф Achieva 1,5T A-series забезпечує високоякісну роботу в усіх областях застосування.

З 32 РЧ-каналами ресивера досягається обширний діапазон прийому високочастотних каналів катушки та потужне SENSE x16 прискорення, що забезпечує доступ до перспективних напрямків, таких як 4D-візуалізація та здатності відображення.

МР-томографи із високою напругою поля АCHIEVA орієнтовані на підвищення продуктивності роботи. Гнучкість налаштувань та багатогранність забезпечують свободу рабочого процесу, проведення необхідних досліджень та отримання необхідних результатів.

Будь-які обстеження, починаючи із неврологічних, кістково-м’язевих та абдоминальних візуалізацій та закінчуючи функціональними та серцевими дослідженнями, висококонтрастною ангіографією та спектрографічною візуалізацією можуть бути виконані в рекордні терміни. Нові функції включають 32-канальну архітектуру, сумісний із Vequion інтерфейс користувача, ЕхаmСаrds, МоbiFlех та NetForum.

Переваги:

  • Можливість модернізації для отримання більш високих РЧ – каналів, паралельна візуалізація за допомогою катушок & SENSE для більш швидкого проведення;
  • 4 SmartExam: достатньо одного кліку мишки для проведення послідовних та виробничих МРТ-досліджень. Застосовується для сканування мозку, хребта, колінних та плечових суглобів, грудної клітки;
  • Дуже компактне розміщення и низька потреба в енергії. Висока власна однорідність – зазвичай вище 0.5 млн.-1 VMRS- та швидке динамічне шуммування поля обзору для кожного пацієнта, що дозволяє отримати зображення високої якості при візуалізації всього поля обзору розміром 53 см.
  • Компенсація основного поля провідного магніта дозволяєт знизити чутливість магнітного полядо рухливих ферромагнітних предметів;
  • Середні витрати гелію (всього 0.03 л/год) дозволяє збільшити періодичність наповенння;
  • 32-канальна архітектура FreeWave забезпечує довготривалу актуальність системи;
  • Сумісний із Vequion інтрефейс користувача забезпечує оптимальну простоту використання із чіткою направленістю ходу робіт.

Запишіться на прийом

Заповніть дані в формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.