skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81
СКТ-СКАНЕР TOSHIBA AQUILION 64

Найсучасніший та єдиний у м. Вінниця спіральний комп’ютерний томограф, який дозволяє за 0,5 секунд зробити 64 зрізу. Цей показник є золотим стандартом у діагностиці. Швидкість роботи комп’ютерного томографа Toshiba Aquilion 64 дозволяє з високою точністю діагностувати онкологічні захворювання, захворювання органів черевної порожнини, нервової та серцево-судинної систем.

Завдяки КТ нового покоління з високою роздільною здатністю та інноваційним програмним забезпеченням стала можлива побудова 3D- моделі всіх органів та систем організму.

Комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion 64 оснащений робочою станцією останнього покоління, що має велике значення для обробки інформації після дослідження.

Переваги КТ-діагностики на апараті Toshiba Aquilion 64:

  • можливість отримувати 3D зображення;
  • колірна гамма отриманих зображень;
  • швидкість проходження діагностики, напр.: грудна клітка – 2 сек., сканування всієї аорти – 7 сек., грудна клітка, органи черевної порожнини і тазу – 8 сек.;
  • можливість одночасного отримання 64 зрізів товщиною 0,5 мм за час повного оберту 0,35 с.;
  • результати на email за бажанням клієнта;
  • чіткість деталізації і як наслідок можливість бачити закінчення судин, початкове утворення пухлин та метастаз, внутрішні пошкодження суглобів і приховані переломи.

Запишіться на прийом

Заповніть дані в формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.