skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

За майже рік повномасштабного вторгнення українці демонструють злагодженість, любов, підтримку людей і надзвичайну стійкість духу. Але війна має страшну суперсилу: відвертати фокус уваги від людей і хвороб, що потребують підтримки і обізнаності суспільства щодня, незалежно від часу доби чи ситуації в країні. Однією зі списку таких хвороб людства є епілепсія.

Щороку у другий понеділок лютого світ відзначає «Міжнародний день боротьби з епілепсією» Яка організована Міжнародним бюро з епілепсії (IBE) і Міжнародною лігою проти епілепсії (ILAE), і ми є невідкладною частиною цих заходів.

Епілептична хвороба залишається одним з найбільш поширених хронічних неврологічних захворювань людини. На сьогодні близько 50 мільйонів осіб на планеті страждає на цю недугу. В Україні налічується близько 100 тисяч людей з епілепсією.

Епілепсія – це захворювання головного мозку, яке викликає повторювані неспровоковані напади. Існує багато типів епілепсії та видів приступів. Епілепсія може зменшувати якість життя, особливо коли напади повторюються та не контролюються.

Мережа медичних центрів «Нейромед» займається діагностикою та лікуванням епілепсії як у дітей так і дорослих. Задача лікаря-епілептолога зважаючи на історію пацієнта, клінічні прояви, розповіді свідків приступу, діагностичні дані поставити вірний діагноз. А основна мета  – призначити медикаментозну терапію, яка б звільнила пацієнта від приступів і покращила якість життя.

Саме цими принципами керуються фахівці мережі медичних центрів «Нейромед» проводячи консультації та діагностичні обстеження.

Лікар-епілептолог Слюсарєва Олександра Миколаївна виконує діагностику та контроль лікування епілепсії, має багаторічний стаж роботи з проявами хвороби різної важкості.

Васильєва Анастасія Олександрівна лікар-невролог, лікар-епілептолог спеціалізується у діагностиці епілепсії, порушеннях свідомості, проведенні електроенцефалографій (ЕЕГ).

Поширюйте інформацію про епілепсію, дізнавайтесь про неї нове, розвіюйте міфи щодо цієї хвороби і, можливо, для одного із хворих це стане порятунком під час нападу.

 

Провести діагностику ви можете у мережі медичних центрів «Нейромед» за адресами:

вул. Пирогова, 109

вул. Магістратська, 20

або записатись на прийом за телефоном  +38 (068) 293-18-81