skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81
Записатись на прийом

Невролог – це фахівець, який діагностує та лікує захворювання головного, спинного мозку, нервових вузлів, сплетень, нервів та опорно-рухового апарату. Раніше ця спеціалізація називалася «невропатолог», тепер ця назва вважається застарілою. Фахівець працює з пацієнтами різного віку. Для діагностування використовує сучасне обладнання та прогресивні методи виявлення захворювань. Лікування у невропатолога передбачає прийом ефективних та безпечних медикаментів, використання спеціального інструментарію та оперативне втручання за потреби.

Які симптоми є приводом відвідати невролога?

Якщо ви страждаєте частими головними болями, і у вас паморочиться в голові, знайти причину і усунути її допоможе лікар невропатолог. До цього лікаря варто звернутися, якщо у вас спостерігається інша симптоматика:

 • слабкість у м’язах;
 • біль у спині, кінцівках, в обличчі та шиї;
 • проблеми зі сном;
 • стали менш уважними та знизилася пам’ять;
 • порушилася координація рухів;
 • хода стала хиткою;
 • опустилася повіка;
 • відбулися різкі зміни у роботі мовного апарату;
 • стали виявлятися рухи, які неможливо контролювати;
 • з’явилися вокальні тики.

Основні напрямки роботи невропатолога в Сумах

Якщо вам потрібний кваліфікований невролог в Сумах, звертайтесь до клініки Нейромед. Наші фахівці допоможуть вам впоратися з проблемами сну, включаючи безсоння, зі стрибками артеріального тиску та іншими наслідками психоемоційного перенапруги. До них також звертаються для діагностики та лікування патологій головного мозку, таких як:

 1. Інсульт. Лікар може не тільки усунути наслідки, що виникли через порушення мозкового кровообігу, але й запобігти розвитку цієї патології.
 2. Епілептичні напади. Ця патологія характеризується появою неконтрольованих судом, під час яких хворий може зашкодити собі.
 3. Хвороба Альцгеймера. Це захворювання зазвичай виникає у пацієнтів за 60 років. Він характерне порушення рухової функції, погіршення пам’яті, координації, промови. У хворого виникає апатія, порушується сприйняття навколишньої дійсності, втрачаються прості навички самообслуговування. На жаль, цю патологію неможливо вилікувати, але сучасна медицина здатна пригальмувати її розвиток та допомогти хворому зберегти певний рівень життя.
 4. Хвороба Паркінсона. Від цього захворювання також неможливо вилікуватись, але лікарі можуть уповільнити його прогресування. При цій патології дегенеративні процеси зачіпають ділянки головного мозку, які відповідають за тонус м’язів, керування положенням тіла та руховою функцією.

Неврологи лікують ускладнення родового періоду, такі як ДЦП та вроджені патології. До них також звертаються для усунення наступних уроджених патологій:

 • Синдром Туретта. Пацієнт з таким захворюванням має різні рухові та мовні тики;
 • Лейкодистрофія. У хворого ще з дошкільного віку можуть виявлятися напади, погіршується зір, слух і проявляється недоумство;
 • Сиригомієлія. Захворювання вражає довгастий та спинний мозок і може зробити інвалідом у молодому та середньому віці;
 • Хвороба Крузона. При патології зрощуються кістки черепа, через що порушується зір, слух, а зовнішність стає неестетичною.

Крім рідкісних та вроджених патологій невролог діагностує та лікує безліч загальних захворювань. До нього можна звернутися за таких проблем:

 • Болить спина та шия. Причиною цього може бути отримана раніше травма, навантаження, протрузія, остеохондроз та інші патології, що призвели до стискання спинного мозку;
 • Болить голова та обличчя. Це може бути патологія, що самостійно виникла – мігрень, головний біль через сильну напругу. Нерідко болі виникають через ураження черепа або хребта інфекцією або їх травми, а також на тлі скасування прийому медикаментів;
 • Запаморочення. Його викликають проблеми з кровообігом або вестибулярним апаратом. Симптом небезпечний тим, що через нього можна втратити рівновагу, впасти і як наслідок отримати травму.

Основний напрямок діяльності невропатолога полягає у лікуванні проблем з нервовою системою. Через ці недуги можуть страждати й інші системи в організмі, тому нерідко інші фахівці залучають неврологів до лікування захворювань внутрішніх органів.

Підготовка до прийому у невролога

Дорослий невропатолог Суми на початку прийому ретельно опитує пацієнта для збирання анамнезу. Дуже важливо, щоб хворий докладно описав усі симптоми, що його турбують, та їх інтенсивність. Щоб нічого не забути, рекомендується ще до відвідування фахівця записати всі навіть найдрібніші деталі свого стану, а також згадати всі перенесені раніше хронічні та інфекційні захворювання, вакцинації, травми та операції.

Перед відвідуванням лікаря необхідно подбати про гігієну тіла. Напередодні варто прийняти душ. У день прийому одягніть зручний та чистий одяг, який легко знімати, якщо лікарю потрібно буде провести огляд. В ідеалі верх і низ одягу має бути роздільним, це зручно у випадках, коли потрібно роздягатися лише до пояса.

Вартість послуг невропатолога у Сумах

На послуги лікаря невропатолог Суми ціна залежить від його кваліфікації, а також від того первинне звернення чи повторне. Під час консультації лікар опитує пацієнта, проводить його огляд, призначає інструментальну чи функціональну діагностику, а після встановлення діагнозу розробляє індивідуальну схему лікування. Терапія може включати прийом лікарських засобів, масажі, мануальну терапію, фізіотерапію, остеопатію, блокади та інші методики лікування. Щоб записатися на прийом до кваліфікованого невролога медичного центру Нейромед або отримати додаткову інформацію про роботу фахівця, достатньо зателефонувати до нас за телефонами, які вказані на сайті.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

  *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.