skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81
Philips Achieva 3,0 Tесла

Унікальний для України магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 3.0 Tesla встановлено Центром Сучасної Діагностики «Нейромед» у м. Київ на території Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України.

Апарат Philips Achieva 3,0 Т дозволяє отримати високоінформативні зображення практично всіх органів та частин тіла.

У неврології і нейрохірургії дозволяє виявляти дрібні вогнищеві та органічні зміни спинного і головного мозку, структури, що їх оточують, виявляти патологічні процеси на ранній стадії; візуалізувати судинні структури мозку і мінімальні патологічні зміни в них.

При захворюваннях опорно-рухового апарату дозволяє виявляти весь спектр патології з визначенням мінімальних структурних змін в пошкоджених тканинах (наприклад, особливості пошкодження менісків, суглобового хряща; всі види і етапи формування гриж міжхребцевих дисків і т.д.).

При захворюваннях внутрішніх органів – дозволяє отримувати багато-проекційну візуалізацію кожного органу з високим контрастом тканин, більш чітким відмежуванням патологічних змін, вивчати взаємовідносини органів, поширеність патологічних процесів.

У кардіології та кардіохірургії апарат дозволяє детально візуалізувати пороки і захворювання серця і великих судин в статичному і динамічному режимах, включаючи патологічну гемодинаміку.

Переваги:

  • підвищена однорідність і узгодженість зображень при широкому діапазоні областей застосування;
  • підвищена пропускна здатність за рахунок збільшення швидкості сканування і зменшення числа повторних досліджень;
  • підвищення достовірності діагностичних результатів;
  • розширення контингенту обстежуваних пацієнтів дозволяє видавати більше напрямків до фахівців.

Запишіться на прийом

Заповніть дані в формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.