skip to Main Content

Перед початком СКТ обстеження рекомендуємо надати всю необхідну клінічну інформацію, а також дані попередніх обстежень лікарю-радіологу.

КТ-обстеження триває близько 30 хв., інколи – до 60 хв. Рекомендується одягнути вільний одяг без металевих вставок та ювелірних прикрас.

Вагітним жінкам не рекомендується проводити КТ-дослідження із-за можливого ризику для плода, або проводити його тільки за наявності життєво важливих показань.

Діти в віці до 5 років можуть потребувати седації чи наркозу, питання про проведення яких необхідно попередньо вирішити з анестезіологом.

Підготовка до СКТ з контрастним підсиленням

Для проходження спірально-комп’ютерної томографії з контрастуванням необхідно мати результати аналізів крові на сечовину та креатинін, здані не пізніше ніж за 10 днів до обстеження.

За 2-3 години до обстеження нічого не їсти.

Будь-ласка, попередьте працівників Центру про наявність у вас наступних захворювань:

  • хронічні захворювання нирок;
  • захворювання щитоподібної залози (гіпертиреоз, папілярний чи фолікулярний рак щитоподібної залози);
  • цукровий діабет (діабетична нефропатія);
  • бронхіальну астму, полі алергію;
  • хвороби серця з серцевою недостатністю 3-4 стадії (чи недавніми серцевими приступами).

При СКТ-дослідженні кісток, м’яких тканин, хребта, голови, шиї та грудної порожнини спеціальна підготовка до обстеження не потрібна. Напої, лікарські речовини та медичні процедури можна приймати в звичному режимі.

При дослідженні черевної порожнини та органів малого тазу пацієнт випиває порціями 1-1,5 л. води (негазована, звичайна вода) протягом 1-1,5 год. до дослідження.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.


    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.