skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Послуга доступна у наступних містах:  Вінниця, Київ

Раннє виявлення патології мозкових артерій із залученням високочутливих апаратних методик – основа профілактики інсультів. Провідну роль у розпізнаванні та оцінці факторів ризику інсульту відіграє МРТ – найбільш інформативний метод візуалізації судин головного мозку.

Показання до проведення МРТ артерій головного мозку

Гострому розладу мозкового кровообігу передують патологічні зміни судин – атеросклероз, аневризми, стеноз, анатомічні аномалії. Перевірити на МРТ артерії головного мозку необхідно, якщо ви періодично відчуваєте симптоми недостатності кровопостачання мозку:

  • гіпертонія та стрибки тиску;
  • часті напади головного болю;
  • запаморочення, непритомність, судомні напади;
  • зниження зору та слуху;
  • ослаблення пам’яті та уваги;
  • погіршення координації та просторова дезорієнтація;
  • оніміння обличчя та кінцівок.

Ціна на МРТ судин головного мозку

Магнітно-резонансна ангіографія артерій головного мозку – не найдешевша процедура, але в МЦ «Нейромед» можна пройти обстеження за доступною вартістю. Звертайтеся до наших філій у Києві, Вінниці та Сумах, записуйтесь на прийом та приходьте у зручний час, щоб назавжди покінчити з набридливим головним болем!

Ціна МРТ судин головного мозку у Києві Ціна МРТ судин головного мозку у Вінниці

Протипоказання для МРТ артерій головного мозку

Пройти МРТ головного мозку та артерій можна в будь-якому стані, якщо хворий у свідомості, стабільний, важить менше 120 кг і може залишатися без руху під час сканування. Томографія протипоказана, якщо у пацієнта встановлений кардіостимулятор, інсулінова помпа та феромагнітні імпланти; У перший триместр вагітності обстеження доведеться відкласти на пізніший термін. МРТ з контрастом протипоказано при вагітності, тяжких порушеннях водно-сольового обміну, декомпенсованій нирковій та печінковій недостатності.

Підготовка до МРТ артерій головного мозку

Томографія без контрастування проводиться без підготовки, єдина умова – не вносити металеві вироби до зони дії магнітного поля. Для запобігання нудоті та блюванню перед МРТ з контрастуванням за 6 годин до дослідження утримуйтесь від їди, а за 3 години – і від пиття.

Хід проведення МРТ артерій головного мозку

Під час обстеження пацієнта поміщають всередину кільцевого магніту, на голову надягають індукційну котушку; Поки магніт обертається, рухатися не можна. Зазвичай ангіографія артерій мозку займає 20–30 хвилин і завдає незручностей; тунель освітлюється та вентилюється.

МРТ артерій головного мозку з контрастом

При дослідженні мозкових артерій з контрастом пацієнту вводять барвник, який затримується у змінених тканинах, покращуючи візуалізацію патологічних вогнищ. Якщо ви схильні до анафілактичних реакцій, перед МРТ із контрастом рекомендується зробити алергологічні проби; зразки препаратів надамо на запит.

Результати ангіографії артерій головного мозку

Грамотно виконана МРТ ангіографія артерій головного мозку дозволяє точно оцінити гемодинаміку та з’ясувати причини недостатності мозкового кровопостачання. Протягом години після обстеження ви отримаєте пошарові знімки артерій мозку з описом, які допоможуть лікарю визначитися з діагнозом та призначити ефективне лікування.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.