skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Послуга доступна у наступних містах:  Вінниця, Київ

МРТ мосто-мозочкових кутів – найбільш точний метод діагностики захворювань внутрішнього вуха за рахунок якісної тривимірної візуалізації структур порожнини скроневої кістки та тканин, що примикають. Отримання достовірних діагностичних даних підвищує ефективність лікування, запобігаючи розвитку ускладнень та погіршенню слуху.

Що показує МРТ внутрішнього вуха?

Під час МРТ мостомозочкових кутів головного мозку пошарово візуалізуються ультратонкі зрізи апарату внутрішнього вуха разом з нервами, судинами та прилеглими тканинами, що виявляють патологічні вогнища величиною від 4-5 мм. Методом МРТ виявляють ділянки некрозу, ішемії та дегенеративно-дистрофічних змін у тканинах, скупчення ексудату в порожнині скроневої кістки, порушення локального кровотоку, об’ємні утворення та метастази.

Вартість МРТ мосто-мозочкових кутів, внутрішніх слухових проходів

МРТ-центр «Нейромед» пропонує записатися на дослідження внутрішнього вуха та мостомозочкового кута та оперативно пройти МРТ на комфортабельному високочастотному томографі за лояльною ціною. Прийом ведеться з урахуванням Інституту нейрохірургії ім. О. Ромоданова у Києві, Україні, а також Вінниці; призначити час візиту можна на сайті або за телефоном.

МРТ мосто-мозочкових кутів ціна в Києві МРТ мосто-мозочкових кутів ціна в Вінниці

Показання до МРТ внутрішнього вуха та мосто-мозочкового кута

На МРТ мосто-мозочкових кутів направляють для уточнення діагнозу гострого та хронічного отиту, арахноїдиту та серозного менінгіту, при запаленні та пошкодженнях лицьового та вестибулярно-равликового нервів, а також при підозрі на пухлинний процес, аневризму, стенозу та стенозу. У жодному разі не завадить зробити МРТ внутрішніх слухових проходів з появою ознак ураження апарата внутрішнього вуха:

  • різке зниження слуху;
  • шум, біль та свербіння у вухах;
  • почуття закладеності вуха;
  • сильний головний біль;
  • виділення зі слухового проходу;
  • почервоніння, набряк, печіння та поколювання у привушній ділянці;
  • непритомність, запаморочення, порушення координації та орієнтації у просторі.

Підготовка до МРТ внутрішнього вуха, мосто-мозочкового кута

До обстеження внутрішнього вуха методом МРТ за стандартним протоколом не треба спеціально готуватися; достатньо зняти металеві прикраси і залишити в кімнаті для перевдягання всі предмети, здатні намагнічуватися та створювати перешкоди у роботі обладнання. Для попередження нудоти та блювання перед МРТ з контрастом утримуються від їжі протягом 4–6 годин.

Протипоказання до МРТ мосто-мозочкових кутів, внутрішніх слухових проходів

Під час МР-сканування внутрішнього вуха тканини мозку не зазнають опромінення, термічного впливу та механічних пошкоджень. Процедура безпечна для дітей, літніх та ослаблених пацієнтів; МРТ мозково-мозочкових кутів без контрасту має мінімум протипоказань:

  • магнітні імпланти, сторонні тіла та кліпси в області голови;
  • кохлеарні слухові апарати;
  • пейсмейкери та інші електронні пристрої в тілі;
  • декоменована серцева недостатність;
  • перші 90 днів вагітності;
  • маса тіла понад 120 кг.

Під час проведення МРТ з контрастним посиленням протипоказання також поширюються на весь період вагітності, лактацію та тяжкі захворювання нирок. Для виключення алергічних реакцій перед обстеженням проводять алергопроби, зразки контрастних препаратів надаються на запит пацієнта.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.