skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Послуга доступна в наступних містах: Вінниця, Київ

Записаться на прием

Магнітно-резонансна томографія – передовий метод візуалізації анатомічних структур носової порожнини та придаткових пазух, включаючи найменш доступні ділянки. Обладнання МРТ-центру «Нейромед» дозволяє отримувати чіткі інформативні скани порожнини носа та приносових пазух у зрізах товщиною до 2 мм. і виявляти різні патології без променевого навантаження та стресу.

Що діагностує МРТ придаткових пазух носа

Захворювання ЛОР-органів супроводжуються змінами слизових оболонок, хрящової та кісткової тканини носової порожнини та повітроносних порожнин. На МРТ приносових пазух чітко візуалізуються травматичні ушкодження, вроджені дефекти та ознаки патологічних процесів:

  • потовщення, витончення та набряклість слизових оболонок;
  • гнійні процеси та скупчення випоту в пазухах;
  • тріщини та переломи кісток лицьового скелета;
  • сторонні тіла та об’ємні утворення – кісти, поліпи, пухлини.

Магнітно-резонансна томографія носа та повітроносних порожнин підвищує точність діагностики патологій ЛОР-органів до 95–98% та полегшує виявлення таких ускладнень, як гайморити, фронтити, синусити, краніальні та орбітальні абсцеси, кісти тощо. Крім того, метод МРТ вважається золотим стандартом раннього розпізнавання новоутворень та спрощує діагностику травм лицьового скелета.

Вартість МРТ приносових пазух, порожнини носа в Києві

МРТ-центр «Нейромед» пропонує пройти обстеження придаткових пазух у Києві та Вінниці на потужних МРТ-апаратах за доступною ціною. Записатися на МРТ носа та приносових пазух у Києві чи Вінниці на зручний час можна на сайті або по телефону; результат видається у день звернення.

МРТ гіпофізу вартість у Києві

Вартість МРТ гіпофіза у відділеннях «Нейромед» у Києві та Вінниці на томографі Siemens Sempra (1,5 Т) та Philips Achieva (3,0 Т) ви можете дізнатися на сторінці нашого сайту або за телефоном. Не потрібно стояти в чергах та доплачувати за терміновість – запишіться на МРТ на зручний час, дізнайтесь діагноз у день звернення та приступайте до лікування!

МРТ гіпофіза ціна в Києві МРТ гіпофіза ціна у Вінниці

Магнітно-резонансна томографія – передовий метод візуалізації анатомічних структур носової порожнини та придаткових пазух, включаючи найменш доступні ділянки. Обладнання МРТ-центру «Нейромед» дозволяє отримувати чіткі інформативні скані порожнини носа та приносових пазух у зрізах товщиною до 2 мм. і виявляти різні патології без лучевого навантаження та стресу.

Що діагностує МРТ придаткових пазух носа

Захворювання ЛОР-органів супроводжуються змінами слизових оболонок, хрящової та кісткової тканини носової порожнини та повітроносних порожнин. На МРТ приносових пазух чітко визуалізуються травматичні ушкодження, вроджені дефекти та ознаки патологічних процесів:

  • потовщення, витончення та набряклість слизових оболонок;
  • гнійні процеси та скупчення випоту в пазухах;
  • тріщини та переломи кісток лицевого скелета;
  • сторонні тіла та об’ємні утворення – кісти, поліпі, опухоли.

Магнітно-резонансна томографія носа та повітроносних пустот підвищує точність діагностики патологій ЛОР-органів до 95–98% та полегшує виявлення таких ускладнень, як гайморити, фронтити, синусити, краніальні та орбітальні абсцеси, кісти тощо. Крім того, метод МРТ вважається золотим стандартом раннього розпізнавання новоутворень та спрощує діагностику травм лицевого скелета.

Вартість МРТ приносових пазух, порожнини носа у Києві

МРТ-центр «Нейромед» пропонує пройти обстеження придаткових пазух у Києві та Вінниці на потужних МРТ-апаратах за доступною ціною. Записатися на МРТ носа та приносових пазух у Києві чи Вінниці на зручний час можна на сайті або за телефоном; результат видається у день звернення.

Запишитесь на прием

Заполните данные в форме и менеджер перезвонит вам в ближайшее время.

    * Если вы отправляете эту форму, вы соглашаетесь на передачу и обработку ваших личных данных.