skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Послуга доступна у наступних містах:  Вінниця, Київ

Перфузійне МР-сканування головного мозку – високоінформативний метод діагностики мозкових патологій, заснований на вивченні мікроциркуляції та стану капілярів. За інтенсивністю припливу та відтоку крові, проникності стінок судин та швидкості кровотоку можна судити про структурні та функціональні зміни мозкових структур, нервових трактів та прилеглих тканин.

Сутність методу МРТ перфузії

В основі перфузійної діагностики лежить візуалізація та напівкількісний аналіз капілярного кровообігу за допомогою болюсного контрастування.Під час проходження болюса з контрастною речовиною по мікроциркуляторному руслу вибудовується колірна карта кровопостачання мозку з оцінкою обсягу та інтенсивності локального кровотоку.

Вартість МРТ головного мозку з перфузією

ДЦ «Нейромед» запрошує записатися на МРТ головного мозку з перфузією та пройти обстеження за доступною ціною та у зручний час. Прийом ведеться з урахуванням Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова у Києві, Україна; найкращі вітчизняні радіологи, уважні асистенти та унікальна високочастотна апаратура на варту вашого здоров’я!

МР перфузія головного мозку ціна в Києві МР перфузія головного мозку ціна в Вінниці

Основні сфери застосування МРТ перфузії

МРТ перфузія – найбільш чутливий та достовірний метод ранньої диференціальної діагностики гострих розладів мозкового кровообігу, що виявляє ділянки зниження кровотоку у перші години після інсульту. Перфузійне сканування мозку також застосовується при діагностиці та динамічному спостереженні новоутворень та демієлінізуючих захворювань, плануванні біопсій та нейрохірургічних втручань, оцінки ефективності хіміо- та радіотерапії.

Показання для призначення МРТ головного мозку з перфузією

При підозрі на інсульт, пухлину, розсіяний склероз та інші демієлінізуючі захворювання вам запропонують зробити МР перфузію головного мозку на апараті з високою роздільною здатністю. Інноваційне обладнання МРТ-центру «Нейромед» розпізнає найдрібніші осередки гіпоксії, некрозу та пухлинного росту; наш томограф Philips Аchieva 3,0 Т – один із найпотужніших в Україні.

Протипоказання до МРТ з перфузією

МР-перфузія – неінвазивний метод, який не передбачає променевого навантаження; обстеження можна проходити дітям, літнім та ослабленим людям. МРТ з перфузією проводиться в плановому та екстреному режимі; процедура має мінімум протипоказань:

  • установка кардіостимулятора або іншого електронного приладу;
  • кохлеарні слухові апарати, магнітні імпланти та кліпси в області голови;
  • вагітність та годування груддю;
  • декомпенсована серцева та ниркова недостатність;
  • алергія та індивідуальна непереносимість контрастних речовин;
  • при вазі хворого понад 120 кг МРТ не проводиться через обмежений простір тунелю.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.