skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Послуга доступна у таких містах: Вінниця, Київ

Записатися на прийом

Крестцово-клубове зчленування з’єднує сідничну кістку таза з крижом за допомогою ушковидних суглобових поверхонь і міцних зв’язок. Тугорухливість суглоба знижує ризик пошкоджень, але якщо виникне потреба в обстеженні, вибирайте МРТ – точний, інформативний та безпечний метод діагностичної візуалізації, яким досконало володіють фахівці ДЦ «Нейромед» у Києві та Вінниці.

Вартість МРТ крижово-клубового зчленування в Києві та Вінниці

МРТ-центр «Нейромед» зробив передові методи діагностики доступними та комфортними: клієнт самостійно обирає тариф, апарат та час візиту. Щоб записатися на МРТ дослідження крижово-клубового зчленування, залиште заявку на сайті або за телефоном: у будь-якій з наших філій у Києві, Вінниці, Україна вас чекає теплий прийом!

Ціна на МРТ крижово-клубового зчленування в Києві Ціна на МРТ крижово-клубового зчленування у Вінниці.

Що показує МРТ крижово-клубового зчленування

При МР-скануванні якісно візуалізуються тканини різної щільності, що утворюють суглобові структури; також проглядаються прилеглі м’язи, нерви та судини. Комфортна та безболісна магнітно-резонансна томографія крижово-клубового суглоба виявляє широкий спектр патологій тазової області:

  • травми та вроджені аномалії суглобових структур;
  • гострі та хронічні запальні процеси;
  • дегенеративні та посттравматичні зміни;
  • осередки демієлінізації та ревматичного запалення;
  • ущемлення нервів остеофітами;
  • мальформації судин та порушення кровопостачання;
  • об’ємні утворення та метастазування.

Показання до МРТ крижово-клубового зчленування

Крестцово-клубовий суглоб потрібно обстежити при стійкому дискомфорті в області крижів та тазу, після травм крижової області, появі кульгавості. Пацієнтам із системними захворюваннями (розсіяний склероз, ревматизм, спондилоартроз, хвороба Бехтерєва) показано МРТ у динаміці.

Підготовка до МРТ крижово-клубового зчленування

Обстеження за стандартним протоколом проводиться без підготовки; у філіях ДЦ «Нейромед» можна зробити МРТ крижово-клубового зчленування в будь-який зручний час. Сторонні предмети з магнітними властивостями провокують появу артефактів на знімках, тому ювелірні вироби, електронні прилади, ключі та банківські картки краще залишити в кімнатах для перевдягання, які замикаються на ключ.

Протипоказання до МРТ крижово-клубового зчленування

Металеві скоби, болти, кліпси та інші імпланти нагріваються та переміщуються в магнітному полі, а електронні прилади можуть вийти з ладу, тому від обстеження методом МРТ доведеться відмовитись. Також МРТ клубової області не призначають у перший триместр вагітності, при гострих інфарктах та передінфарктних станах; опасистих людей вагою понад 120 кг не обстежують на закритому томографі.

Результати МРТ крижово-клубового зчленування

За підсумками обстеження ви отримаєте чіткі пошарові знімки здухвинної області у різних ракурсах із високим ступенем деталізації. При товщині зрізу 1-2 мм добре проглядаються дрібні патологічні вогнища, так що досвідченому фахівцю не важко поставити правильний діагноз задовго до появи симптомів.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.