skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Послуга доступна у таких містах: Вінниця, Київ

Записатися на прийом

За даними ВООЗ, майже кожен третій чоловік у світі хоча б одного разу відчував симптоми простатиту та аденоми; Точна діагностика захворювань простати методом МРТ прискорює одужання та запобігає ускладненням. МР-сканування дозволяє розпізнавати передракові стани та агресивні форми раку передміхурової залози на початковій стадії, коли лікування максимально ефективно.

Вартість МРТ простати у Києві та Вінниці

Діагностика простати у філіях МРТ-центру «Нейромед» у Києві та Вінниці, Українарадує оперативністю та доступними цінами – ніяких черг, переплат і нестерпного очікування! Досить призначити час і записатися на МРТ дослідження передміхурової залози за вигідною ціною – нашим спеціалістам можна довірити чоловіче здоров’я!

Ціна на МРТ простати в Києві Ціна на МРТ простати у Вінниці.

Коли рекомендується робити діагностику?

Пацієнтам зрілого та літнього віку призначають МРТ передміхурової залози для уточнення діагнозу при виявленні об’ємних утворень у залізистій тканині за допомогою пальпації або УЗД та підвищення рівня простату – специфічного антигену, що вказує на пухлинний процес. Однак у будь-якому віці обстеження простати не буде зайвим при появі сигналів, що насторожують, з боку сечостатевої системи, до типових симптомів відносять:

  • тягучі болі внизу живота;
  • часте та утруднене сечовипускання;
  • домішки крові, слизу та еякуляту в сечі,
  • порушення ерекції та раннє сім’явипорскування;
  • неприємні відчуття під час статевого акту.

Показання для МРТ передміхурової залози

МРТ вважається золотим стандартом скринінгу пухлинних захворювань передміхурової залози серед чоловіків віком від 40 років. У молодому віці магнітно-резонансна томографія простатипризначається при затяжних запальних процесах та інфекціях сечостатевих шляхів, при ускладненні гонореї та хламідіозу, для з’ясування причин імпотенції чоловічої безплідності.

Підготовка до МРТ простати

Інтенсивна перистальтика і великий обсяг газів провокують утворення артефактів на сканах, тому протягом 3-4 днів потрібно дотримуватися дієти для зменшення газоутворення. З раціону виключають напої та продукти, що дратують кишечник і викликають бродіння. свіжі овочі та фрукти, бобові, капусту, чорний хліб, молочні продукти, крупи, макарони, спеції, солодощі, соління, копчення та жирне м’ясо, газовані води, міцний чай, кава та алкоголь.

При сильному метеоризмі застосовують сорбенти, ферментні препарати, вітрогонні та проносні засоби, а за півгодини до обстеження треба прийняти спазмолітик. Передміхурову залозу досліджують натще; останній прийом їжі повинен відбутися не раніше ніж за 6-8 годин до процедури. Залежно від мети діагностики МРТ простати проводять з випорожненим і помірно наповненим сечовим міхуром, уточніть цей момент у лікаря.

Як проводиться МРТ передміхурової залози

Якщо ви вирішили зробити МРТ простати, будьте готові провести 30-40 хвилин у замкнутому просторі без руху; Завдання почасти полегшують вентильований тунель з освітленням.  (тут потрібно переписати текст, а то таке формулювання може викликати страх у пацієнта)

Пацієнт лягає на висувний стіл, який поміщають усередину кільцевого магніту; гучний зв’язок з оператором дозволяє перервати сканування у разі нападу клаустрофобії. Перед обстеженням переодягніться у вільний одяг без металевих елементів і не беріть із собою в апаратну ключі, банківські картки, годинники та електронні пристрої, що вносять перешкоди роботі томографа.

Протипоказання до процедури МРТ простати

МРТ передміхурової залози не призначають пацієнтам з незнімними металевими імплантами – інсуліновими помпами, ортопедичними скобами та болтами, кліпсами, водіями ритму; виняток становлять вироби з титану, які не намагнічуються. При гострих інсультах та інфарктах, насекомих та передінфарктних станах процедура відкладається до стабілізації стану хворого; при вазі пацієнта понад 120 кг обстеження на закритому томографі не проводять.

МРТ простати з контрастом

Після нативного сканування простати у вену хворого вводиться катетер з парамагнетиком, який накопичується в пухлинних тканинах, позначаючи межі та ступінь поширення неопластичного процесу. До контрастного посилення вдаються при диференціальній діагностиці та стадуванні новоутворень, плануванні операцій та контролі ефективності радіо- та хіміотерапії.

Контрастне МРТ протипоказане при алергіях та індивідуальній непереносимості препаратів, тяжкій нефропатії, асциті та декомпенсованій печінковій недостатності; Перед обстеженням проводять алергологічні проби. В інших випадках МРТ простати з контрастуванням переноситься добре, деякі пацієнти можуть відчувати незначне печіння і поколювання в місцях запровадження парамагнетика.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

    *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.