skip to Main Content
Вінниця: +38 (068) 293-18-81

Послуга доступна у таких містах: Вінниця, Київ

Записатися на прийом

Селезінка – Ключова ланка в системі кровотворення, патології даного органу негайно позначаються на нашому здоров’ї та продуктивності. Компактний розмір органу та розташування під ребрами за шлунком ускладнюють дослідження селезінки неінвазивними способами. Магнітно-резонансна томографія забезпечує якісну тривимірну візуалізацію селезінки та розпізнавання точкових осередкових змін до появи симптомів хвороби.

Вартість МРТ селезінки у Києві та Вінниці

ДЦ «Нейромед»подбав про доступність кваліфікованого медичного обслуговування: можна записатися на МРТ дослідження селезінки у Києві, Вінниці, Україна на зручний час та за вигідною ціною. Наші філії укомплектовані потужним високочастотним обладнанням та штатом першокласних фахівців, які оточать вас турботою та увагою!

Ціна на МРТ селезінки в Києві Ціна на МРТ селезінки у Вінниці.

Показання до МРТ селезінки

Рання діагностика захворювань кровотворних органів утруднена через низьку специфічність симптомів, проте деякі сигнали заслуговують на увагу. Запишіться на МРТ селезінки, якщо у вас одночасно спостерігається більше двох симптомів, що насторожують:

 • стріляючі болі в лівому підребер’ї;
 • крововиливи від легких ударів;
 • загальна слабкість і задишка при невеликому навантаженні;
 • поганий апетит, нудота та порушення травлення;
 • часті застуди та субфебрильна температура без видимих ​​причин.

Періодичне обстеження селезінки рекомендується при хронічних інфекціях, імунодефіцитних станах, наявності в анамнезі лейкозу, цирозу печінки з портальною гіпертензією та селезінкового інфаркту. МРТ також призначають при підозрі на розрив селезінки при падінні на живіт або сильному ударі – прихована внутрішня кровотеча може загрожувати життю потерпілого.

МРТ селезінки дозволяє визначити:

 • зміна контурів та розмірів органу;
 • травматичні пошкодження, гематоми та внутрішні кровотечі;
 • осередки фіброзу та некрозу;
 • кісти, абсцеси та запальні процеси різної етіології;
 • некротичні зміни, спричинені тромбозом селезінкової артерії;
 • мальформації судин, гемангіоми та лімфангіоми;
 • доброякісні та злоякісні новоутворення.

Настійно рекомендуємо зробити МРТ селезінки при саркоїдозі легень – при генералізації запального процесу цей орган уражається однією з перших. Іноді збільшення селезінки свідчить про паразитарне захворювання; Наприклад, при зараженні ехінококами в паренхімі виявляють об’ємні кісти з личинками гельмінтів.

Підготовка до процедури МРТ селезінки

Перед дослідженням селезінки важливо протягом 3-4 днів дотримуватися дієти, що зменшує утворення газів; при схильності до метеоризму можна приймати вітрогонні, сорбенти та ферментні препарати. Прийом їжі припиняють за 6 годин до процедури, пиття – за 1,5-2 години; на одязі не повинно бути металевих кнопок і блискавок, що створюють перешкод та сканування. З тієї ж причини не можна вносити в апаратну електронні пристрої та сторонні предмети з властивостями феромагнетиків – годинник, ключі, ювелірні вироби та банківські картки залишають у кімнаті для перевдягання.

Протипоказання до МРТ селезінки

МР-сканування заслужено вважається однією з найбезпечніших технологій діагностичної візуалізації, але в деяких випадках варто віддати перевагу іншим методам. Після встановлення феромагнітного імпланту, електронного водія ритму або інсулінової помпи магнітно-резонансна томографія селезінки під суворою забороною. Крім того, МРТ не призначають у перші три місяці вагітності, при гострих інфарктах, насекомих та передінфарктних станах, а стандартні моделі закритих томографів не підходять для пацієнтів із надмірною вагою (120 кг і більше).

Переваги діагностики МРТ перед КТ та УЗД

Магнітно-резонансна томографія – найточніший, інформативний та безпечний метод діагностики внутрішніх захворювань, що дає якісніші зображення, ніж УЗД та КТ. Перерахуємо основні переваги МРТ для лікаря та пацієнта:

 • відсутність променевого навантаження;
 • мінімум артефактів за рахунок пошарового сканування у трьох проекціях;
 • ультратонкі зрізи (1–2 мм), що виявляють патологічні вогнища розміром від 2–3 мм;
 • висока контрастність та деталізація зображення;
 • одночасна візуалізація анатомічних структур різної щільності;
 • скорочення тривалості процедури до 30-40 хвилин.

Запишіться на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.

  *Якщо ви відсилаєте цю форму, ви погоджуєтесь на передачу і обробку ваших особистих даних.